Sepetim Boş

Haberler


Silkroad Anka Kusu Zaman Atagi

Anka Kusu Zaman Atagi oyunun simdiye kadarki en zor etkinligi. Etkinlige dair detaylari ise haberimizde okuyabilirsiniz.
1/21/2016 12:16:55 PM

Silkroad Online yine yeni bir güncelleme ile karşımızda Anka Kuşu Zaman Atağı isimli bu etkinlik oyunun şu ana kadarki en zor etkinliği. Öyleki GM yardimina ragmen etkinlik çok zor bitirildi.  Bununla birlikte oyuncular mevcut yeteneklerinin bu çok zor ve sinir bozucu etkinlikle oldukça zorlanmasindan memnun olmuş adeta adrenalin patlaması yaşamışlardı.

Ayrıca Dünya genelindeki  Silkroad Online oyuncuları Anka Kuşu Zaman Atağı etkinliğiyle  ilgilli tatminlerini Silkroad Online’in resmi Facebook sayfasindan bizzat paylastılar. Silkroad Online’in son güncellemesi  olan Silkroad’u Yak Bölüm 2. Dogu & Batı Birleşiyor ile birlikte gelen ayrıca Çin ve Avrupa’nın yetenek dengesinide gözler önüne seren bu büyük gelistirmelerden oldukça memnun kaldırklarını yorumlarına net bir şekilde yansıttılar.  Burada en usta  oyunculara diz çöktüren ve çok zorlayan elbette son etkinlik Anka Kuşu Zaman Atağı oldu.  Zira görev oldukça zordu.  Bu görevde hem yetenek hemde takım oyunlarındaki koordinasyon ön plana çıkıyordu.

Bu yeni etkinlikte destansı silahlar ve zırhlar oyuncuları bekliyor olacak.   Konu ile ilgili haber sitemize gelmekle beraber Silkroad Online’in resmi websitesi ve facebook sayfasındanda paylaşıldı.  Konuyla ilgili ileriye yönelik sürpriz detaylar tam açıklanmadı. Fakat görülen şu ki, Silkroad Online’ın sevindiren çalışmaları bir sonraki  sürpriz eğlenceninde ne oranda adrenalin ve heyecan dolu olacağının sinyallerini veriyor.


Cazip Fiyatlarla Silkroad Kristal Satın Al >>


Etiketler: Anka Kusu Zaman Atagi, Anka Kusu Zaman Atagi etkinligi,

Benzer Haberler

 • Silkroad Online'ye Yeni Güncelleme Ölümsüzün IntikamiSilkroad Online yeni bir güncellestirme olan Birlestirilmis Grup Sistemi’ni devreye sokuyor. Bu güncellemeyi hem sevecek hem zorlanacaksiniz.
  1/19/2016 4:47:13 PM
 • Tanriçanin Kilici Bayram Etkinligi!için 4 günlük ‘Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami’ etkinligi çoktan baslamistir. Bu sefer sizlere özel tarafimizca Kazançli Altin etkinligi ve Çocuk Bayrami-Milyoneri ve özel özelliklere sahip kanatlar sizin aliminiz için beklemekte!!
  4/23/2015 6:30:53 PM
 • Wolfteam 23 Nisan Etkinligi!!23 Nisan'da oyuna giris yapan herkes, Wolfteam Web Sitesindeki siralamada Yildiz kazanacak. 3. Yildizina ulasanlar ise kirmizi yildiz kazanacak!
  4/23/2015 4:31:30 PM
 • Silkroad Online Nisan ayin Etkinlik Firsatlari!Silkroad Online Nisan ayina damaga vuracak sürpriz etkinliklerle karsinizda 31 Mart’ta baslayan ve 28 Nisan’a kadar sürecek bu etkinliklerden yararlanabilirsiniz.
  4/5/2015 8:19:26 PM