Sepetim Boş

Haberler


Silkroad Anka Kuşu Zaman Atağı

Anka Kuşu Zaman Atağı oyunun şimdiye kadarki en zor etkinliği. Etkinliğe dair detayları ise haberimizde okuyabilirsiniz.
21.01.2016 12:16:55

Silkroad Online yine yeni bir güncelleme ile karşımızda Anka Kuşu Zaman Atağı isimli bu etkinlik oyunun şu ana kadarki en zor etkinliği. Öyleki GM yardimina ragmen etkinlik çok zor bitirildi.  Bununla birlikte oyuncular mevcut yeteneklerinin bu çok zor ve sinir bozucu etkinlikle oldukça zorlanmasindan memnun olmuş adeta adrenalin patlaması yaşamışlardı.

Ayrıca Dünya genelindeki  Silkroad Online oyuncuları Anka Kuşu Zaman Atağı etkinliğiyle  ilgilli tatminlerini Silkroad Online’in resmi Facebook sayfasindan bizzat paylastılar. Silkroad Online’in son güncellemesi  olan Silkroad’u Yak Bölüm 2. Dogu & Batı Birleşiyor ile birlikte gelen ayrıca Çin ve Avrupa’nın yetenek dengesinide gözler önüne seren bu büyük gelistirmelerden oldukça memnun kaldırklarını yorumlarına net bir şekilde yansıttılar.  Burada en usta  oyunculara diz çöktüren ve çok zorlayan elbette son etkinlik Anka Kuşu Zaman Atağı oldu.  Zira görev oldukça zordu.  Bu görevde hem yetenek hemde takım oyunlarındaki koordinasyon ön plana çıkıyordu.

Bu yeni etkinlikte destansı silahlar ve zırhlar oyuncuları bekliyor olacak.   Konu ile ilgili haber sitemize gelmekle beraber Silkroad Online’in resmi websitesi ve facebook sayfasındanda paylaşıldı.  Konuyla ilgili ileriye yönelik sürpriz detaylar tam açıklanmadı. Fakat görülen şu ki, Silkroad Online’ın sevindiren çalışmaları bir sonraki  sürpriz eğlenceninde ne oranda adrenalin ve heyecan dolu olacağının sinyallerini veriyor.


Cazip Fiyatlarla Silkroad Kristal Satın Al >>


Etiketler: Anka Kuşu Zaman Atağı, Anka Kuşu Zaman Atağı etkinliği,

Benzer Haberler

 • Silkroad Online'ye Yeni Güncelleme Ölümsüzün İntikamıSilkroad Online yeni bir güncellestirme olan Birlestirilmis Grup Sistemi’ni devreye sokuyor. Bu güncellemeyi hem sevecek hem zorlanacaksınız.
  19.01.2016 16:47:13
 • Tanrıçanın Kılıcı Bayram Etkinliği!için 4 günlük ‘Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ etkinliği çoktan başlamıştır. Bu sefer sizlere özel tarafımızca Kazançlı Altın etkinliği ve Çocuk Bayramı-Milyoneri ve özel özelliklere sahip kanatlar sizin alımınız için beklemekte!!
  23.04.2015 18:30:53
 • Wolfteam 23 Nisan Etkinliği!!23 Nisan'da oyuna giriş yapan herkes, Wolfteam Web Sitesindeki sıralamada Yıldız kazanacak. 3. Yıldızına ulaşanlar ise kırmızı yıldız kazanacak!
  23.04.2015 16:31:30
 • Silkroad Online Nisan ayın Etkinlik Fırsatları!Silkroad Online Nisan ayına damağa vuracak sürpriz etkinliklerle karşınızda 31 Mart’ta başlayan ve 28 Nisan’a kadar sürecek bu etkinliklerden yararlanabilirsiniz.
  5.04.2015 20:19:26