Sepetim Boş

Haberler


Silkroad Online'ye Yeni Güncelleme Ölümsüzün Intikami

Silkroad Online yeni bir güncellestirme olan Birlestirilmis Grup Sistemi’ni devreye sokuyor. Bu güncellemeyi hem sevecek hem zorlanacaksiniz.
1/19/2016 4:47:13 PM

Joymax’tan gelen bilgilere göre Silkroad Online yeni bir güncellestirme olan Birlestirilmis Grup Sistemi’ni devreye sokuyor.  Önümüzdeki ay gelecek olan “Silkroad’u Yak Bölüm 3: Ölümsüz’ün Intikami” ile Death Bone  isimli yaratık karakterinin haberinide vermiş oldu.  Death Bone oyun içindeki en güçlü karakterlerden birisi.  Bu karakteri yenebilmenin tek yoluda yeni güncelleme olarak duyurulan Birlestirilmis Grup Sistemi. Birlestirilmis Grup Sisteminin en temel özelligi birbirinden bağımsız dört ayri grubu birlestirip 32 kişilik daha etkili büyük bir grup oluşturabilmesi. Fakat bu kadar devasa bir grup olusturabilmek için Union Ticket’ada ihtiyaciniz var.  Dahası Union Ticket sahibi otomatik olarak grubun lideride konumuna yükseliyor. Gelistirilmis Grup Sistemi ile birlikte oyuna yetenek tecrübe puanı, rastgele ürünler ve seçenek ürün dagitimida eklendi.


Birlik Gruplarina giren her bir oyuncu %25’e varan tecrübe puani artisina sahip olacak. Dahası bu büyük gruplar yeni güncellemeyle gelen yeni yaratik Death Bone’a meydan okuyabilecek.  Zorluk derecesi hakkında bir izlenim bildirmemiz gerekirse Anka Kusu etkinligi dahi Death Bone yanında çok kolay kalacak diyebiliriz.  Zira Death Bone en yüksek seviyede ve tamamen dolu bir birlik grubu gerektiren simdiye kadarki en zorlu yaratık.

Özelliklerini kısaca anlatırsak sanırım hak vereceksiniz. Death Bone çok güçlü yetenekleri olan bu yetenekleri kullanarak oyuncuları yanına çeken bir yaratık. Yanına gelen oyuncu eğer 5 saniye içinde kaçamazsa Death Bone onu hemen öldürebiliyor. Oyuncunun bu yaratığı çağırabilmesi için ise öncelikle Anka Kuşunu mağlup etmesi ardındanda başlıca görevleri başarıyla yerine getirmesi gerekiyor. Peki bu yaratığı neden çağırmak istersiniz ki. Şunun için. Bu yaratık size oyundaki en yüksek tecrübe artırımını hatta daha fazlasını veriyor.


Cazip Fiyatlarla Silkroad Online E Pin Satın Al >>
Etiketler: Silkroad Online Yeni Güncelleme, Birlestirilmis Grup Sistemi,

Benzer Haberler

 • Silkroad Anka Kusu Zaman AtagiAnka Kusu Zaman Atagi oyunun simdiye kadarki en zor etkinligi. Etkinlige dair detaylari ise haberimizde okuyabilirsiniz.
  1/21/2016 12:16:55 PM
 • Tanriçanin Kilici Bayram Etkinligi!için 4 günlük ‘Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami’ etkinligi çoktan baslamistir. Bu sefer sizlere özel tarafimizca Kazançli Altin etkinligi ve Çocuk Bayrami-Milyoneri ve özel özelliklere sahip kanatlar sizin aliminiz için beklemekte!!
  4/23/2015 6:30:53 PM
 • Wolfteam 23 Nisan Etkinligi!!23 Nisan'da oyuna giris yapan herkes, Wolfteam Web Sitesindeki siralamada Yildiz kazanacak. 3. Yildizina ulasanlar ise kirmizi yildiz kazanacak!
  4/23/2015 4:31:30 PM
 • Silkroad Online Nisan ayin Etkinlik Firsatlari!Silkroad Online Nisan ayina damaga vuracak sürpriz etkinliklerle karsinizda 31 Mart’ta baslayan ve 28 Nisan’a kadar sürecek bu etkinliklerden yararlanabilirsiniz.
  4/5/2015 8:19:26 PM