Sepetim Boş

Haberler


Silkroad Online'ye Yeni Güncelleme Ölümsüzün İntikamı

Silkroad Online yeni bir güncellestirme olan Birlestirilmis Grup Sistemi’ni devreye sokuyor. Bu güncellemeyi hem sevecek hem zorlanacaksınız.
19.01.2016 16:47:13

Joymax’tan gelen bilgilere göre Silkroad Online yeni bir güncellestirme olan Birlestirilmis Grup Sistemi’ni devreye sokuyor.  Önümüzdeki ay gelecek olan “Silkroad’u Yak Bölüm 3: Ölümsüz’ün Intikami” ile Death Bone  isimli yaratık karakterinin haberinide vermiş oldu.  Death Bone oyun içindeki en güçlü karakterlerden birisi.  Bu karakteri yenebilmenin tek yoluda yeni güncelleme olarak duyurulan Birlestirilmis Grup Sistemi. Birlestirilmis Grup Sisteminin en temel özelligi birbirinden bağımsız dört ayri grubu birlestirip 32 kişilik daha etkili büyük bir grup oluşturabilmesi. Fakat bu kadar devasa bir grup olusturabilmek için Union Ticket’ada ihtiyaciniz var.  Dahası Union Ticket sahibi otomatik olarak grubun lideride konumuna yükseliyor. Gelistirilmis Grup Sistemi ile birlikte oyuna yetenek tecrübe puanı, rastgele ürünler ve seçenek ürün dagitimida eklendi.


Birlik Gruplarina giren her bir oyuncu %25’e varan tecrübe puani artisina sahip olacak. Dahası bu büyük gruplar yeni güncellemeyle gelen yeni yaratik Death Bone’a meydan okuyabilecek.  Zorluk derecesi hakkında bir izlenim bildirmemiz gerekirse Anka Kusu etkinligi dahi Death Bone yanında çok kolay kalacak diyebiliriz.  Zira Death Bone en yüksek seviyede ve tamamen dolu bir birlik grubu gerektiren simdiye kadarki en zorlu yaratık.

Özelliklerini kısaca anlatırsak sanırım hak vereceksiniz. Death Bone çok güçlü yetenekleri olan bu yetenekleri kullanarak oyuncuları yanına çeken bir yaratık. Yanına gelen oyuncu eğer 5 saniye içinde kaçamazsa Death Bone onu hemen öldürebiliyor. Oyuncunun bu yaratığı çağırabilmesi için ise öncelikle Anka Kuşunu mağlup etmesi ardındanda başlıca görevleri başarıyla yerine getirmesi gerekiyor. Peki bu yaratığı neden çağırmak istersiniz ki. Şunun için. Bu yaratık size oyundaki en yüksek tecrübe artırımını hatta daha fazlasını veriyor.


Cazip Fiyatlarla Silkroad Online E Pin Satın Al >>
Etiketler: Silkroad Online Yeni Güncelleme, Birlestirilmis Grup Sistemi,

Benzer Haberler

 • Silkroad Anka Kuşu Zaman AtağıAnka Kuşu Zaman Atağı oyunun şimdiye kadarki en zor etkinliği. Etkinliğe dair detayları ise haberimizde okuyabilirsiniz.
  21.01.2016 12:16:55
 • Tanrıçanın Kılıcı Bayram Etkinliği!için 4 günlük ‘Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ etkinliği çoktan başlamıştır. Bu sefer sizlere özel tarafımızca Kazançlı Altın etkinliği ve Çocuk Bayramı-Milyoneri ve özel özelliklere sahip kanatlar sizin alımınız için beklemekte!!
  23.04.2015 18:30:53
 • Wolfteam 23 Nisan Etkinliği!!23 Nisan'da oyuna giriş yapan herkes, Wolfteam Web Sitesindeki sıralamada Yıldız kazanacak. 3. Yıldızına ulaşanlar ise kırmızı yıldız kazanacak!
  23.04.2015 16:31:30
 • Silkroad Online Nisan ayın Etkinlik Fırsatları!Silkroad Online Nisan ayına damağa vuracak sürpriz etkinliklerle karşınızda 31 Mart’ta başlayan ve 28 Nisan’a kadar sürecek bu etkinliklerden yararlanabilirsiniz.
  5.04.2015 20:19:26